| Tech Specs | 7 inch mobii Tablet GenII |
| Code: | TABLET-7-G-2 |
| CPU | Rockchip 2818 ARM11 600 MHz |
| Memory | 256MB DDR2 |
| Hard disk | 4 / 8 / 16 GB NAND Flash |
| Operating system | Android 2.1 |
| WiFi | Wifi 802.11 b/g |
| Audio ports | headphone + microphone |
| Speakers | 1W |
| Extention Slot | micro SD card reader |
| USB Ports | 1x micro USB 2.0 |
| Battery type | Li-polymer |
| Battery capacity | 4000 mAh |
Cap comentari:
Publica un comentari a l'entrada